Merkaba Brama Światów - pierwsza aktywacja

sobota, 21. Styczeń 2012

21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim została uruchomiona potężna kosmiczna antena.

Oto Brama Światów:

Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa

Wysokość - 380 cm.
Zasięg – ponad 400 km

Działanie – w paśmie wyczuwalnym ta duża Merkaba rozprzestrzenia wibracje sprzyjające dobremu samopoczuciu, twórczości, zadowoleniu. Jednak najistotniejszym zadaniem Bramy Światów jest ułatwienie dostępu do Planetarnego Pola Świadomości, oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu z „Wyższym Ja”. Dzięki ułatwionemu połączeniu z Wyższym Ja, wkrótce po jej uruchomieniu przeszedłem przez proces ogromnie istotnych uświadomień, które pozwoliły mi spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy.

Od strony technicznej przełomowe znaczenie miało opracowanie łączników, dzięki którym całość konstrukcji zespolona jest pewnie i stabilnie bez konieczności spawania. Przez długi czas ani mnie, ani współpracującemu ze mną projektantowi nie udawało się znaleźć odpowiedniego rozwiązania. Na szczęście we właściwym czasie na projektanta Darka spłynęła genialna myśl. Dzięki nowym łącznikom Brama Światów może być teraz produkowana seryjnie i składana na miejscu, w którym ma być ustawiona.

Brama Światów Pomorze ustawiona została w pobliżu Bornego Sulinowa. W bardzo dobrym zasięgu znalazło się całe Pomorze (wschodnie i zachodnie) oraz północna Wielkopolska. Ponieważ subtelne oddziaływanie Bramy Światów rozprzestrzenia się na bardzo dużą odległość, jej wpływ powinien sięgać do Wrocławia a nawet do Berlina.

Przypominamy, że pierwsza kosmiczna antena – Brama Światów Wisła została uruchomiona 7 grudnia 2011 w okolicach Wyszogrodu. Właścicielka terenu, na którym ten instrument stoi zauważyła ciekawe zjawisko związane z rozsuwaniem się chmur.

Zjawisko z rozstępującymi się chmurami ukazującymi słońce miało miejsce dwukrotnie, dlatego wiem, że to nie przypadek. Sąsiad, który mieszka w pobliżu i sam montował na Bramie Światów kryształy, zdziwił się, bo przyjechał pół godziny po rozsunięciu się chmur. Siedzieliśmy przy kawie i obserwowaliśmy to zjawisko (następnym razem postaram się mieć aparat z możliwością zrobienia zdjęć panoramicznych). Trwało ono 1 godzinę i ok 30 minut.

Pierwszy raz był bardziej dziwny, bo gdy jechałam na działkę padał deszcz. Martwiłam się nawet jak rozpakuję ten zapakowany po dach samochód. Wjeżdżając na działkę jeszcze padało. Kiedy zatrzymałam samochód aby otworzyć, garaż przestało padać, pomyślałam wiec, że szybko pobiegnę obejrzeć Merkabę. Poszłam, postałam, popatrzyłam, podumałam i wróciłam do samochodu z myślą wstawienia go do garażu i rozpakowania później. I w tym momencie wyszło słońce - byłam w totalnym szoku, bo całe niebo było zasłonięte ciężkimi, deszczowymi chmurami. Przestrzeń nad działką i trochę za nią była wolna od chmur i rozświetlona. Wielkość trudno określić patrząc z Ziemi (działka ma szerokość 70 metrów), chmur nie było też po obu sąsiednich stronach.

Warto dodać, że niespodziewanie od Nowego Roku mojego męża zaczęło "odrzucać" od mięsa, ryb a nawet jajek, no i oczywiście od alkoholu. Najpierw myślał, że musiał się zatruć ale poza tym, że nie może patrzeć na powyższe, innych dolegliwości nie ma.

 

WYŻSZE JA

Wyższe Ja

Powyższa reakcja jest pięknym przykładem połączenia się osoby będącej pod wpływem Merkaby ze swoim Wyższym Ja. Czym właściwie jest owo „Wyższe Ja”? Jest to nic innego tylko nasza prawdziwa osobowość, wolna od obcych kodów oraz deformacji narzuconych ziemskiemu systemowi życia.

Wyższe Ja to osobowość pełna, boska, potężna i nieśmiertelna. Kilkanaście dni temu miałem okazję obserwować w przychodni lekarskiej sporą grupę siedemdziesięciolatków. Mając w pamięci świeże doświadczenie cudownego stanu nieśmiertelności pomyślałem sobie: „Młodzieńcy! Przecież 70 lat to zaledwie początek życia!”. Dziwimy się czasem, że przedpotopowi biblijni bohaterowie żyli około 800 – 900 lat (czyli w zasadzie bardzo krótko). Myślimy sobie wówczas – „to jakaś pomyłka...” To nie żadna pomyłka! Istota nieśmiertelna może żyć dowolną ilość czasu a ewentualne odejście z ciała jest wyłącznie kwestią jej wyboru.

Wszystko jest kwestią kodowania. Nasze oryginalne boskie kody zostały zastąpione kodami obcymi i fałszywymi. Istoty, poprzez które manifestują się obce kody popełniają bardzo wiele błędów. Wydaje im się, że realizują swą wolną wolę, w rzeczywistości zaś realizują obcy, toksyczny program. Będąc we władzy obcych kodów jesteś oddalony od własnej prawdziwej tożsamości - od Wyższego Ja. Tym samym nie potrafisz korzystać z jego niezmierzonych zasobów mądrości i wiedzy.

Obecny czas – w szczególności najbliższe kilka miesięcy, jest czasem przyśpieszonego wstępowania. Polega ono na wyzbywaniu się obcych kodów, fałszywych autorytetów oraz łączeniu się ze swoją prawdziwą tożsamością. Łącząc się z tym kim naprawdę jesteś, nie musisz korzystać z żadnych pośredników ani wsłuchiwać się w niezliczone przekazy. Sam masz dostęp do potężnego i nieograniczonego źródła. Ty nim jesteś!

Brama Światów została stworzona po to, aby w tym procesie pomóc. Na bazie dotychczasowych doświadczeń z Bramą Światów zauważyłem, że tworzy ona rozległą na kilkaset kilometrów strefę przyśpieszonego wznoszenia. Jest to obszar przyjaznej emanacji ułatwiającej łączność z Polem Świadomości oraz łączność z własną prawdziwą tożsamością.

 

PARASOL NAD POLSKĄ

Gotów jestem również zaryzykować stwierdzenie, że w czasach niepokoju i burzliwych przemian Merkaby tego typu zapewniają ochronę lepszą niż skomplikowane systemy przeciwrakietowe. Baterie antyrakiet są ogromnie kosztowne i związane z kłopotliwym stacjonowaniem obcych wojsk. Proszę zauważyć, że przeciwrakiety zwalczają pociski już wystrzelone (czyli jakby trochę późno). Merkaba oddziałując poprzez Pole Świadomości „odparowuje” niewłaściwe intencje z umysłów tych, którzy rakietami władają.

Aby nasz kraj został objęty pełnym parasolem ochronnym należałoby postawić jeszcze co najmniej 3 tego typu instalacje:

  • na południowym wschodzie
  • na południowym zachodzie
  • na północnym wschodzie

Stacje składowe systemu powinny tworzyć przestrzenną figurę geometryczną wzajemnie wzmacniając swoje oddziaływanie. Nie musi to być figura proporcjonalna zatem proponowane rejony rozstawienia stacji bazowych można traktować z dużą tolerancją. Ważne natomiast żeby zasięgiem objęta została cała Polska wraz z najbliższym sąsiedztwem. Szczególnie warto pomyśleć o tym sąsiedztwie, które jest najbardziej wybuchowe...

Instalacje ochronne nie są niczym nowym. Na Atlantydzie wzmacniały one Pole Świadomości przez długie tysiąclecia. Były źródłem mocy i mądrości, łączyły z wnętrzem Ziemi i z kosmosem. Dawały możność wglądu w inne wymiary, pozwalały zachować nieśmiertelność. Ten czas właśnie powraca. Nie przypadkiem z całego świata napływają informacje o wzroście aktywności energetycznej wszystkich rozstawionych na całej ziemi piramid (link). Nie są również przypadkowe tajemnicze, słyszane na całym świecie dźwięki, przypominające „anielskie” trąby (link). Wszystko wskazuje na to, że zmiany zostały uruchomione i są w toku. Ich przejście w fazę ostateczną i widzialną jest kwestią najbliższego czasu.

INFORMACJA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH USTAWIENIEM BRAMY ŚWIATÓW

Aby zapewnić należyty zwrot środków i energii poświęcone na skonstruowanie Bramy Światów cena pojedynczego urządzenia powinna wynosić 4400 zł. Jest to kalkulacja wyważona, daleka od wygórowania i dająca gwarancję obustronnej satysfakcji. Oferta skierowana jest do ludzi świadomych i rozumiejących znaczenie równowagi. Warto pamiętać, że stawiając Bramę Światów czynisz przysługę nie tylko dla siebie ale i dla wielu istot w bliskiej i odległej okolicy. W zadaniu tym wskazana jest zatem lokalna współpraca. Mam nadzieję że jako społeczność świadomych jednostek jesteśmy już do niej gotowi. Czas na to najwyższy!

Osoba zamawiająca we własnym zakresie przygotowuje teren oraz przygotowuje podpory, na których Merkaba stanie oraz montuje całość instalacji.

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.