Sferyczna Piramida i Czakram Ziemi

piątek, 20. Marzec 2015

Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi

"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna sferyczna piramida zbudowana na planie Wielowymiarowej Merkivy

 

Czy można stworzyć czakram Ziemi?

Można! Trzeba tylko mieć odpowiednie narzędzia. Dzięki wyjątkowo silnemu instrumentowi  w podpoznańskiej miejscowości Borówiec udało się zbudować miejsce mocy o emanacji tak silnej, że śmiało można ją porównać z emanacją potężnych czakramów Ziemi.  Jest to pierwsza w Polsce i prawdopodobnie pierwsza na świecie stacjonarna sferyczna piramida zbudowana na planie Wielowymiarowej Merkivy. Instalacja otoczona jest podwójnym kamiennym kręgiem. Jest to jedno z kilku zdjęć wykonanych tuż po zakończeniu prac. Było już dość ciemno, a w powietrzu jak widać roiło się od przeróżnych „orbsów”. Na lepszej jakości zdjęcia oraz na dokładne badania musimy zaczekać jeszcze około 2 - 3 tygodnie.

 

CO TO JEST SFERYCZNA PIRAMIDA?

Na początek małe wyjaśnienie. Termin piramida nie odnosi się jedynie do piramid zbudowanych według proporcji Wielkiej Piramidy w Gizie, choć te egipskie są z pewnością najbardziej znane. Piramidy na całym świecie przyjmują różne kształty i zbudowane są pod różnym kątem (link do artykułu).

Piramidy w Sudanie

Na zdjęciu piramidy w Sudanie

Merkaba jest podwójną piramidą o podstawie trójkąta, a Merkiva piramidą poczwórną. Spośród pozostałych konstrukcji piramidalnych wyróżnia ją duża dynamika emitowanej energii, szczególnie jeśli zostaje ona wzmocniona przez kryształy. Okazuje się, że energia ta ulega dalszemu zwielokrotnieniu, jeżeli do Merkivy dopasuje się sferę, Dzięki temu powstaje zupełnie unikalna konstrukcja. Jest nią Sferyczna Piramida.

 

EFEKT TURBO

Od wprowadzenia pierwszych instrumentów ze sferą minęły prawie 4 miesiące. To wystarczający czas, aby móc właściwie ocenić ich działanie.

Liczne doświadczenia pokazują, że najsilniejsza emanacja energii rozchodzi się z w przypadku Merkaby (lub Merkivy) z jej narożników, które ukształtowane są w formie niewielkich, trójkątnych piramidek. Sfera zbiera część ładunków z narożników i odprowadza je do biegunów, poddając tym samym energię urządzenia wtórnej cyrkulacji.

Efekt turbo

Dzięki temu uzyskujemy efekt zwielokrotnienia mocy i jest to bardzo wyraźnie wyczuwalne. Gdybyśmy chcieli posłużyć się analogią z innej branży, to sferę można porównać do turbodoładowania w samochodzie. Kto miał okazję jeździć samochodem z silnikiem konwencjonalnym i przesiadł się na samochód z turbiną, ten wie, jak ogromna potrafi być różnica. Dzięki sferze wzrost mocy Merkaby i Merkivy sięga nawet do 35%, czyli znacznie więcej niż zakładano przy jej pierwszych, eksperymentalnych egzemplarzach!

 

ZMIANA CHARAKTERU ENERGII

Wzrost mocy nie jest jedyną korzyścią wynikającą z założenia sfery. Wraz z nią zmienia się charakterystyka energii. Standardowa Merkaba lub Merkiva emituje energię typową dla wszystkich piramid, układającą się w sposób linearny, natomiast sfera zmienia ten układ na toroidalny, cykliczny. Staje się ona przez to łagodniejsza i bardziej przyjazna dla ludzkiego organizmu. Warto wiedzieć, że według najnowszych badań, pole elektromagnetyczne emitowane przez nasze serce ma właśnie kształt torusa.

Pole elektromagnetyczne zdrowego organizmu rozpościera swą emanację wokół całego naszego ciała. Toroidalne pole Merkaby lub Merkivy doskonale synchronizuje się z polem serca, wzmacniając jego emanację, poprawiając zdrowie i przyśpieszając rozwój duchowy.

 

WEJŚCIE W WEWNĘTRZNĄ PRZESTRZEŃ

Merkaba oraz Merkiva wyposażone w sferę mają jeszcze jedną unikalną cechę. Porównując obie konstrukcje – bez sfery i ze sferą, łatwo zauważyć, że struktura bryły zmienia się z otwartej na częściowo zamkniętą. Dzięki temu tworzy się bezpieczna przestrzeń, w której czujemy się dobrze i komfortowo. Medytacja pod Merkabą lub Merkivą ze sferą daje wspaniałą możliwość wyizolowania się z czynników zewnętrznych i wejścia w wewnętrzne doświadczenie – a o to przecież w medytacji chodzi.

Sfera jest również pozytywnym rozwiązaniem dla zwolenników Feng Shui, którzy zazwyczaj kwestionują piramidalne kształty jako zbyt ostre. Piramida, która przybiera kształt kuli, jest przyjaznym elementem poprawiającym przepływ energii.

 

POŁĄCZENIE 3 ENERGII

Szukając inspiracji przy tworzeniu sfery, znalazłem w internecie wiele różnych konstrukcji opartych na świętej geometrii. Zazwyczaj są to instalacje wykorzystujące energię jednego z 3 źródeł:

  • kształty piramidalne

  • kształty sferyczne

  • kryształy

Czasami można spotkać połączenia 2 nośników, na przykład:

  • kształty piramidalne z kryształami

    lub

  • kształty piramidalne z kształtami sferycznymi

Natomiast nigdzie nie spotkałem połączenia wszystkich 3 rodzajów energii w jednym urządzeniu!

Udane połączenie obu rodzajów energii kształtów oraz energii kryształów w jednym potężnym instrumencie jest rozwiązaniem przełomowym, które zasługuje na szerokie rozpowszechnienie!

Oto Merkiva Alfa ze sferą na krótkim filmie. Na fotografiach nie widać piękna przestrzennej struktury. Co prawda nie jest to film trójwymiarowy, ale przybliża prawdziwy kształt tego pięknego urządzenia.

 

 

 

SFERA RÓWNIEŻ DO MERKABY!

Do tej pory z dobroczynnej energii sfery mogli korzystać tylko klienci, którzy zakupili Merkive. Obecnie przygotowaliśmy również propozycję dla osób, które wcześniej nabyły Merkabę, lub którzy noszą się z zamiarem jej nabycia. Merkaba ze sferą jest znacznie silniejsza niż podobny instrument bez kulistej otoczki. Wygląda przy tym niezwykle! Na pierwszy rzut oka niewiele różni się od Merkivy.

Sferyczna piramida,piramida energetyczna,energia kształtów,święta geometria,sferyczna Merkaba

Tak właśnie już niedługo może wyglądać Twoja Sferyczna Merkaba!

 

Sfera do Merkaby, podobnie jak sfera do Merkivy przypomina w swej budowie globus złożony z 6 południków i równika, inne są tylko elementy mocujące. Aby jak najwięcej osób mogło z dobroczynnej energii sfery skorzystać, proponujemy specjalnie obniżone, korzystne ceny na sferę do Merkaby. Jednocześnie znacząco obniżyliśmy ceny na oba modele Merkaby, do których dopasowana jest sfera (model Alfa i Alfa Moc). W przygotowaniu również sfera do modelu Gwiazda. Szczegóły w dziale Modele i Ceny.

Osoby, które wolą wybrać Merkivę, nadal mogą skorzystać z obniżonej ceny Merkivy oraz z darmowej przesyłki w przypadku zakupu kompletu (Merkiva + sfera).

Obecna oferta sfery do Merkaby skierowana jest do użytkowników Merkaby Sigma (składana z elementów). Ze względów technicznych nie możemy na razie zaoferować sfery dla użytkowników Merkab klasycznych (spawanych). Do nich również możemy w najbliższej przyszłości dopasować sferę, ale jest to trochę bardziej skomplikowane. W związku z tym jako producent staję przed pytaniem, czy należy tą inwestycję podjąć. Świat idzie z postępem, wszystko się szybko zmienia, instrumenty wzmacniające duchową stają się coraz doskonalsze. Być może, zamiast inwestować w modernizację instrumentu starszej generacji lepiej zdecydować się na nowy, znacznie bardziej zaawansowany? Odpowiedź na to pytanie zależy od Państwa. Jeżeli zgłoszą się chętni, niezbędna modyfikacja zostanie w najbliższym czasie wykonana.

 

NOWE ENERGIE DLA ZIEMI

Nowe energie dla Ziemi, new energies for the earth

Nowe, duchowe energie, które coraz silniej docierają do Ziemi, skłaniają wielu ludzi do intensywnego rozwoju. Próg takich zjawisk jak teleportacja czy telekineza jest w najbliższej przyszłości jak najbardziej w naszym zasięgu, aby jednak zjawiska takie mogły zaistnieć, musi zostać podniesiona prędkość wibracji. Załóżmy, że chciałbyś się dziś teleportować lub unieść swe ciało w lewitacji - cóż kiedy jest ono zbyt ciężkie i najwyraźniej zbyt wolno reaguje na komendy woli. Wszystko to jest jednak wykonalne pod warunkiem, że wiry energii, z których zbudowane są cząstki elementarne Twego ciała, wirować będą ze znacznie większą niż obecna prędkością. Jeżeli mamy przekroczyć ograniczenia typowe dla istot zamkniętych w trójwymiarowej przestrzeni, to cały nasz ustrój powinien wibrować na znacznie wyższych częstotliwościach.

Od pewnego czasu, wykorzystując znajdujące się w naszym domu i ogrodzie instrumenty wzmacniające energię, wykonuję proste ćwiczenia wykorzystywaną przy projektowaniu rzeczywistości. Są one w zarysie oparte na metodzie „dwupunkt” i służą do realizacji różnego rodzaju dalekosiężnych zamierzeń. Zauważyłem, że ćwiczenia te niezwykle wzmacniają wir energii wytwarzanej przez serce, szczególnie jeśli robi się je pod Merkabą. Staje się on bardziej dynamiczny, silnie wyczuwalny, ogarnia całe ciało i rozszerza się poza nie. To właśnie wir energii serca umożliwia tworzenie cudów. Zauważyłem też, że kiedy wir ten się rozwija, swym kształtem i wyglądem bardzo przypomina sferę otaczającą Merkaby i Merkivy. To podobieństwo inspiruje i daje do myślenia...

Urządzenia takie jak Sferyczna Piramida, szczególnie w wersji Wielowymiarowej Merkivy w sposób wyraźnie odczuwalny potencjał naszej energii podnoszą. Użytkownicy Merkivy przez pierwszych kilka tygodni od jej nabycia, doświadczają zazwyczaj bardzo intensywnego przepływu energii. Zjawisko to trwa aż do momentu, gdy ich poziom energii ustabilizuje się na wyższym poziomie. W ten sposób dokonujemy ważnego kroku ku rzeczywistości, w której wszystko będzie wibrować na wyższym poziomie. Oczywiście nie jest to krok ostateczny, ale właściwy na obecnym etapie rozwoju.

Cóż czeka nas dalej? Nigdy nie byłem jasnowidzem i prawdę mówiąc, moja wiara w jasnowidzenie jest dość ograniczona. Dlaczego? Choćby dlatego, że jeżeli coś z przyszłości zostało już „zobaczone”, to nie może się to już się w dokładny sposób spełnić, gdyż w zgodzie z fizyką kwantową proces obserwacji nieodwracalnie wpływa na obserwowane wydarzenie. Jasnowidzenie pokazuje jedynie jeden z możliwych wariantów przebiegu wydarzeń, przy czym możemy mieć pewność, że ten właśnie wariant nie spełni się w sposób dokładny. Pozostawmy zatem jasnowidzenie i skupmy się na faktach.

Wraz ze wzrostem intensywności przenikającej w ziemską sferę energii pojawia się potrzeba budowania coraz bardziej zaawansowanych instrumentów, które tę energię transformują i przekazują mieszkańcom planety. Fakty, które mogę w tej dziedzinie zaobserwować, są takie, że postęp w budowie coraz silniejszych instrumentów mocy jest bardzo dynamiczny a ich możliwości rosną w sposób nie liniowy, lecz geometryczny. Mamy więc do czynienia z bardzo szybkim podwajaniem uzyskiwanej mocy. Ledwo nowy instrument wejdzie do powszechnego użytku, a już goni go kolejna, bardziej zaawansowana konstrukcja.

Sferyczna Merkiva jest dziś instrumentem odbieranym przez użytkowników jako bardzo mocny, trzeba jednak mieć świadomość, że na niej rozwój się nie kończy. Już teraz są w opracowaniu kolejne, znacznie bardziej zaawansowane konstrukcje, a gdzieś tuż za horyzontem zdarzeń czekają dalsze rewolucyjne rozwiązania, do których szybko się zbliżamy. To jest normalne i prawidłowe, zgodne z planem rozwoju dla Ziemi. Trzeba podążać z duchem czasu, a ten nie pozwala na siebie czekać. Choć być może gołym okiem jeszcze tego nie widać, przyszłość ludzi ducha na tej planecie zapowiada się bardzo interesująco.

 

OCZYSZCZANIE WODY I ŻYWNOŚCI

Cóż zrobić z Merkabami starego typu, skoro są nadal dobre, tyle że już nie tak nowoczesne? Używać nadal! Jeżeli ktoś z użytkowników Merkaby klasycznej chciałby pójść z duchem czasu i zaopatrzyć się w rozwiązanie znacznie nowocześniejsze, Merkaba klasyczna wcale nie musi zostać odstawiona w kąt. Może przecież być z powodzeniem wykorzystywana do poprawiania struktury żywności i wody. Sami tak właśnie zrobiliśmy. Po tym jak do naszego domu wprowadziła się Merkiva, pod naszymi wcześniej zbudowanymi Merkab dzień i noc stoją butle z wodą, która pod tym specyficznym rodzajem piramid nabiera mocy i bardzo wyraźnie zmienia swą strukturę. Różnicę od razu można wyczuć w smaku.

Zmiana struktury wody, woda red ox,oczyszczanie wody,woda strukturalna

Dla tych, którzy zdecydują się na nowy instrument, przeznaczając jednocześnie Merkabę starszej generacji do oczyszczania wody, mamy w prezencie zestaw kryształów, który wystarcza na uzdatnienie około 10 litrów wody na dobę.

Kryształy do uzdatniania wody

Do wyboru ametyst, kwarc różowy, awenturyn lub kryształ górski. Pod wpływem działania Merkaby jony z kryształów intensywnie przechodzą do wody tworząc eliksir. Jednocześnie zmieniana jest struktura wody. Staje się ona miekka, krystalicznie czysta i nabiera właściowości przeciwutleniającychantyredukcyjnych. Tylko taką wodę pijemy!

 

PODZIĘKOWANIA

Dziękuję Michałowi ze Szkocji za zainspirowanie mnie do stworzenia sfery oraz Marianowi z Birmingham za inspirację do opracowania sfery do Merkaby.

 

Życzę wszystkim wielu wspaniałych doświadczeń i niezwykłych przemian wraz z unikalną energią sferycznych piramid!

 

Mam kota!PS

Wielu klientów pyta mnie, czy moje bujne włosy to efekt działania energii instrumentów, które tworzę. Otóż na to pytanie nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Mam natomiast pewną dość ryzykowną koncepcję, która może to wyjaśnić:

Otóż biorąc pod uwagę skalę mego zaangażowania w rozwój technologii niezwykłych, jedno wydaje się oczywiste. Z pewnością mam kota...

Człowiek, który ma kota, nie potrafi siedzieć bezczynnie, bo w jego głowie, niczym bąbelki w lemoniadzie, wciąż lęgną się nowe, zaskakujące pomysły. Nadmiar owych „bąbelków” wydostając się z mózgu, przenika przez cebulki włosowe, jednocześnie je zasilając, później zaś poprzez włosy rozprasza się w otoczeniu, wywołując lokalne zagęszczenia pola informacyjnego (a czasem nawet burze).

Gdyby kiedyś za badania nad wpływem kota na porost włosów chcieli komuś przyznać Nobla, to pamiętajcie, że byłem pierwszy ;)

 

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.