Aktywator Merkaba

Konstrukcja łącząca milczącą tajemnicę piramid z dynamiką żywego pola energii.

 • Ułatwia skupienie
 • Inspiruje i otwiera na nowe rozwiazania
 • Pozwala z łatwością osiągać głębokie stany medytacyjne
 • Sprzyja przebłyskom twórczego geniuszu
 • Rozświetla aurę
 • Udrażnia kanały energetyczne
 • Harmonizuje czakry
 • Podnosi energetykę pomieszczeń
 • Poprawia Feng Shui
 • Dynamizuje żywność
 • Oczyszcza wodę

 

AKTYWATOR MERKABA

Aktywator Merkaba jest odpowiedzią na wibracyjny chaos naszych czasów. Nie zastępuje rozwoju duchowego, jest jednak doskonałym narzędziem do jego przyśpieszenia i obrania właściwego kierunku. Aktywator jest oparty na starożytnej świętej geometrii i jest fizycznym odzwierciedleniem wirujących pól życia. Konstrukcja ze stali szlachetnej tworzy harmonijną falę nośną. Fala ta jest wzmacniana i modulowana przez umieszczone centralnie aktywatory krystaliczne. Działają one synchronicznie na 7 głównych ośrodków energetycznych w ludzkim ciele. Kryształy zamocowane są za pomocą strun ze srebrzonego drutu miedzianego, który zapewnia dobre przewodzenie dla powstających w układzie mikroładunków. Struny tworzą formę cylindryczną odpowiadającą kanałowi energetycznemu przechodzącemu przez całe nasze ciało. Kanał ten łączy nas z żywiołami Ziemi i z mądrością Wszechświata. W rogach aktywatora umieszczono wzmacniacze sferyczne. Są to kryształy oddziałujące bezpośrednio na naszą aurę. Układ kryształów centralnych oraz wzmacniaczy sferycznych może być dostosowywany do indywidualnego zapotrzebowania.

 

DZIAŁANIE I ZASTOSOWANIA

Przebywanie w bezpośrednim kontakcie z Merkabą harmonizuje aurę i daje doświadczenia, wobec których nawet sceptykowi trudno przejść obojętnie. Aktywator działa zdecydowanie, mocno i daje się to wyraźnie odczuć. Urządzenie tworzy silne pole życia w promieniu kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Bardzo istotną cechą, która została skutecznie wykorzystana przy konstrukcji Aktywatora Merkaba jest silny strumień energii łączący pole MerKaBa z żywiołami Ziemi i kosmosu.

Aby uzyskać maksymalny efekt można stanąć lub usiąść w wyprostowanej pozycji bezpośrednio pod Aktywatorem, tak aby dolne ramię gwiazdy wskazywało na czubek głowy. Następuje wówczas połączenie centralnego strumienia energii przebiegającej przez ludzkie ciało ze strumieniem wytwarzanym przez Merkabę. Towarzyszy temu zazwyczaj doznanie przepływu energii.

Medytacja pod Merkabą jest doświadczeniem wyjątkowym. Urządzenie umożliwia łatwe wejście w stan medytacji osobom, które nigdy dotąd tego nie robiły. Skupienie osiąga się bez wysiłku, często nawet spontanicznie. Umysł wyłącza się ze zgiełku codzienności i wchodzi w głęboką ciszę. Przebywanie w tak dogłębnym relaksie otwiera na nowe idee i unikalne rozwiązania. Rozwinięcie tego stanu pozwala na dotarcie do niezmierzonych zasobów mądrości i otwiera bramy do nieznanych dotąd prawd i wymiarów.

 

CZAKROTERAPIA

Przebywanie pod Aktywatorem lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie daje możliwość zaobserwowania i usunięcia blokad energetycznych. Zdrowy układ przewodzenia energii pozwala na swobodny przepływu energii w kanale biegnącym wzdłuż kręgosłupa. Przepływ jest regulowany tempem i głębokością oddechu, dlatego kanał nazywa się czasem “tubą oddechową”. Merkaba Aktywator przyśpiesza i wzmacnia przepływ, co naturalnie manifestuje się wejściem w stan głębokiego skupienia. Ostatecznie prowadzi to do osiągnięcia świadomości kosmicznej. Jeżeli przepływ napotyka na blokady, mogą się one manifestować uczuciem nacisku na któryś z osłabionych ośrodków energetycznych. Zalecana jest wówczas medytacja z kryształami odpowiednimi dla danego czakramu oraz noszenie tych kryształów przy sobie. Przede wszystkim jednak konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na przyczyny, które mogą tą blokadę wywoływać. Przyczyny są zazwyczaj związane z naszym życiem emocjonalnym, z naszym sposobem myślenia, stosunkiem do samego siebie i postawą wobec otaczającego nas świata. Rozpoznanie tych czynników oraz ich aktywne kształtowanie daje nam nieograniczone możliwości rozwoju.

Należy pamiętać, że jakość przepływu energii w naszym witalnym systemie stale się zmienia i jest uzależniona od wpływających na nas codziennych uwarunkowań. Oprócz stylu życia i myślenia dla prawidłowego funkcjonowania systemu energetycznego niebagatelną rolę odgrywa również sposób odżywiania. Ogólnie należałoby przyjąć zasadę, że im lżejsze i czystsze pożywienie, tym łatwiejsza cyrkulacja energii oraz większa wrażliwość na jej odczuwanie. Ciężkostrawne pożywienie wysokobiałkowe ma tendencje do zapychania kanałów przewodzących energię życiową. Ze względów energetycznych, etycznych oraz zdrowotnych szczerze polecamy pełnowartościową lekką dietę roślinną.

 

PODNOSZENIE ENERGETYKI POMIESZCZEŃ

Merkaba znakomicie oczyszcza i podnosi energetykę w pomieszczeniach o ciężkiej aurze. W przypadku bardzo dużych zanieczyszczeń działa jak portal przenoszący ciężkie energie poza wymiar fizyczny. Pole życia tworzone przez Aktywator jest w jakiś sposób odczuwane przez owady. Mimo że nasz dom jest ukryty w gąszczu zarośli i stoi tuż nad rzeką, po zawieszeniu urządzenia zauważyliśmy znaczne ograniczenie nalotu much i komarów.

Prócz wspomnianych wyżej funkcji jest pięknym i skutecznym atrybutem Feng Shui. Czasami zamiast kosztownych i trudnych przemeblowań lub przebudowy domu, łatwiej jest powiesić we właściwym miejscu przedmiot, który zdecydowanie zmieni energetykę pomieszczenia.

Merkaba i obraz medytacyjny

Po ustabilizowaniu energii każda z Merkab staje się mini miejscem mocy, portalem, punktem połączenia energii Ziemi i kosmosu. Stojąc pod Aktywatorem podłączasz się do tego strumienia. Każda zainstalowana Merkaba to również wspieranie Ziemi w jej drodze wznoszenia się do wyższych wymiarów.

 

KONSTRUKCJE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Działanie Aktywatora uzależnione jest od wielkości, rodzaju materiałów konstrukcyjnych oraz od rodzaju zastosowanych kryształów. Merkaba na zdjęciu poniżej uzbrojona jest w czarne turmaliny i w dymne kwarce. Działa ona jak swoisty piorunochron wiążący i rozbrajający energie demoniczne.

 

DYNAMIZOWANIE ŻYWNOŚCI, OCZYSZCZANIE WODY

 

Prawdopodobnie najbardziej namacalnym dowodem pozytywnego oddziaływania Aktywatora jest oczyszczanie wody pitnej. Eksperymenty z wodą pokazały, że podobnie jak w przypadku piramid typu egipskiego, Merkaba doskonale oczyszcza wodę i dynamizuje żywność. Próby porównawcze prowadzone w piramidach klasycznych, w piramidach podwójnych oraz pod Aktywatorem Merkaba dały Aktywatorowi zdecydowane pierwszeństwo pod względem skuteczności oczyszczania i jakości otrzymanej wody.

Woda w piramidach musi być umieszczana na poziomie 1/3 wysokości co w praktyce stanowi dość poważne utrudnienie. W przypadku Merkaby wodę lub żywność stawia się po prostu pod aktywatorem. Do przedstawionych w poniższej tabeli testów zastosowano odległość około 1 m od Aktywatora. Do badań użyto wody studziennej o złej jakości z wyraźnie wyczuwalnym zapachem zanieczyszczeń mineralnych z grupy siarczków. Czas oczyszczania ustawiono na 12h, chociaż w praktyce czas ten noże być krótszy. Oto tabela wyników w ocenie smakowej oraz w skali radiestezyjnej:

Pomiar Piramida podwójna
wys. 180 cm
Aktywator Merkaba
model IV wys. 125 cm
Ilość wody 10 litrów 10 litrów
Czas oczyszczania 12 h 12 h
Ocena smakowa Bardzo dobra Wyśmienita
Pomiar radiestezyjny BSM    

Ogólnie oba urządzenia bardzo dobrze sprawdziły się w działaniu. W obu przypadkach zapach siarkowodoru został całkowicie wyeliminowany, woda nabrała miękkości i wysokich walorów użytkowych. Należy też dodać, że woda oczyszczona pod Merkabą wyróżnia się wyjątkowymi walorami smakowymi i energetycznymi. Można ją porównać z wodą czerpaną prosto z górskich zdrojów lub ze źródeł znanych ze swych uzdrawiających właściwości.

Organizm ludzki składa się w 80% z wody. Długotrwałe przebywanie pod wpływem konstrukcji piramidalnych działa również tonizująco na wodę z której zbudowane są nasze tkanki. W ten sposób cały organizm poddawany jest procesowi łagodnego przestrajania na bardziej harmonijne wibracje. Niewątpliwą zaletą Aktywatora Merkaba jest możliwość osiągnięcia tego efektu bez konieczności wznoszenia olbrzymich budowli.

Merkaba doskonale sprawdza się w pracach gospodarczych takich jak np stabilizacja procesu kiszenia ogórków oraz kapusty oraz długotrwałe przechowywanie warzyw. W najbliższym czasie będą robione eksperymenty nad wpływem Aktywatora na zdrowotność i wydajność rodzin pszczelich.

 

INSTALACJA

Merkabę instaluje się w pozycji pionowej wiszącej. Najlepiej podwiesić pod sufitem w miejscu, gdzie spędzamy najwięcej czasu lub w przestrzeni przeznaczonej na odpoczynek lub medytację. Ustawienie względem stron świata nie ma znaczenia. W ciągu kilku godzin od powieszenia aktywator synchronizuje się z energiami otoczenia i nabiera mocy. Czas pełnej synchronizacji może się różnić w zależności od jakości energii otoczenia. Daje się również zauważyć, że w miarę wchodzenia Ziemi w nowe częstotliwości, wszystkie instalacje oparte na starożytnej wiedzy otrzymują nową wibrację i uaktywniają coraz więcej możliwości.

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.