Instalacja Ogniskowania Mocy - Energetyczna Piramida

Merkaba - energetyczna piramida

Oto zdjęcie Kompleksu Energetycznego Pomorze, jednego z trzech rozlokowanych na terytorium Polski kompleksów potężnych generatorów zasilających Instalację Ogniskowania Mocy.

Idea stworzenia Instalacji Ogniskowania Mocy zrodziła się całkiem naturalnie. Przez kilka lat intensywnej pracy duchowej i konstruktorskiej, terytorium Polski zaczęło się zapełniać różnej wielkości Aktywatorami Merkaba. Kiedy na początku 2009 roku zaczęliśmy pracę z Merkabami od razu dało się odczuć, że są to konstrukcje emitujące niezwykle silną energię. Nie spodziewaliśmy się jednak wówczas, że ich działanie może rozciągać się na bardzo rozległym obszarze. Już pod koniec roku 2011 wpływ wielu Aktywatorów Merkaba rozsianych głównie po terytorium Polski był wyraźnie wyczuwalny. Dawało się to szczególnie wyraźnie odczuć po powrocie do kraju z dłuższej nieobecności za granicą. Doświadczenie silnie pobudzonej energii duchowej mieliśmy okazję wyraźnie zaobserwować po raz pierwszy po naszym kilkudniowym pobycie w Egipcie w listopadzie 2011 roku.

7 grudnia 2011 roku, dzięki udanej współpracy kilkorga zaangażowanych w ten projekt osób, w gminie Brochów w powiecie sochaczewskim stanęła pierwsza, pilotażowa Merkaba Brama Światów. Zdumiewający okazał się zasięg działania tej unikalnej kosmicznej anteny. Odległość z gminy Brochów, gdzie Merkaba stanęła, do gminy Borne Sulinowo, gdzie mieszkamy wynosi około 350 km. Wpływ instalacji uruchomionej w pobliżu Brochowa była wyraźnie wyczuwalny w pobliżu Bornego Sulinowa!

Zaledwie 6 tygodni później – 21 stycznia 2012 roku, w naszym rodzinnym Czochryniu stanęła piękna Brama Światów Pomorze.

Merkaba Brama Światów - Pomorze
 

Rok 2012 był rokiem stawiania dużych oraz wielkich. Nowatorskie rozwiązania zastosowane przy konstrukcji Bramy Światów umożliwiły uruchomienie serii produkcyjnej oraz sięgnięcie po instrumenty jeszcze większe... 5 sierpnia 2012 roku uruchomiono pierwszą wielką Merkabę typu Gwiezdne Wrota.

Merkaba Gwiezdne Wrota
Ich konstrukcja wznosi się na wysokość 7,5 metra! Szacujemy, że zasięg stanowi krąg o promieniu około 750 km.

Bardzo duże zainteresowanie społeczeństwa pozwoliło na realizację naprawdę wielkiego projektu. Do Wielkiego Przesilenia w grudniu roku 2012 Instalacja Ogniskowania Mocy składała się z:

 • 3 wielkich piramid energetycznych typu Merkaba Gwiezdne Wrota (wysokość 7,5 m)

 1. Gwiezdne Wrota Mazowsze - nad Wisłą, gmina Brochów, powiat sochaczewski

 2. Gwiezdne Wrota Dolny Śląsk - w pobliżu Lubina

 3. Gwiezdne Wrota Pomorze - w pobliżu Bornego Sulinowa

 • 8 Merkab typu Brama Światów (3,8 m):

 1. Brama Światów Pomorze - w pobliżu Bornego Sulinowa

 2. Brama Światów Wisła (Mazowsze) - nad Wisłą, gmina Brochów, powiat sochaczewski

 3. Brama Światów Dolny Śląsk - koło Lubina

 4. Brama Światów Podlasie - miejscowość Jałówka koło Sokółki

 5. Brama Światów Lublin - 10 km na południe od Lublina, w kierunku Janowa

 6. Brama Światów Zwoleń

 7. Brama Światów Holandia (Nijmegen)

 8. Brama Światów Irlandia (Caherconlish, hrabstwo Limerick)

Do tego dochodzi kilkaset rozsianych szeroko po całym terenie instrumentów mniejszych (model Gwiazda, Alfa, Alfa Moc i Theta).

Merkaba Alfa Moc

JAK TO DZIAŁA

Wszystkie elementy składowe Instalacji – Merkaby małe, duże i wielkie, wchodzą we wzajemny rezonans i tworzą energetyczną piramidę – harmonijne pole podwyższonych wibracji. Dzięki jego oddziaływaniu nasza świadomość budzi się z wielowiekowego snu. Zaczynamy przypominać sobie kim jesteśmy i co w tym wymiarze robimy.

Czy wpływ Instalacji Ogniskowania Mocy jest wyczuwalny? Ależ oczywiście – nawet bardzo wyraźnie! Szczególnie wtedy, gdy jest możliwość porównania stanu kiedy przez pewien czas było się poza zasięgiem jej działania. Pod koniec maja 2012 roku wracaliśmy z 3 tygodniowego pobytu w Ameryce Południowej. Oto notatka, jaką zrobiłem podczas rejsu powrotnego:

Przez kilkanaście godzin długiego lotu powrotnego nad oceanem oraz nad wieloma krajami europejskimi nie czułem nic nadzwyczajnego. Ot przeciętna, niczym nie wyróżniająca się szara i nieharmonijna energia. Jednak ostatnia godzina ukazała mi spektakl, jakiego dawno nie widziałem. Był to lot nad Polską...

Zbliżaliśmy się do polskiego terytorium od strony południowo-wschodniej, czyli w rejonie oddziaływania Bramy Światów Dolny Śląsk. Wlatując nad ten obszar zauważyłem wyraźną zmianę. Energia dotąd szara, niewyraźna i bezładna przyjęła formę spolaryzowaną - harmonijną i uporządkowaną. Znam ten rodzaj energii bardzo dobrze ponieważ na co dzień pracuję z piramidami a Merkaba jest przecież specyficzna formą piramidy. Energia ta zaczęła układać się w ciekawe, fantazyjne wzory. Im bliżej centrum kraju, tym było jej więcej. Było jej całe morze! Z owego morza wzbijały się co chwila niczym gejzery lub wybuchy na słońcu rozbłyski energii pnącej się w górę i układającej się we fraktalne wzory. Piękne! Zachwycające! Aż oczu od tego oderwać nie mogłem! Ściślej mówiąc, trzeciego oka...

Pomyślałem sobie – jak pięknie! No dobrze, ale jak to się ma do wszystkiego tego, co się w kraju wciąż dzieje, do tej całej medialno-religijno-politycznej zadymy, która wciąż jest przed nami zaciekle odgrywana niczym jakiś południowoamerykański serial. Odpowiedzią było lądowanie, które łagodnie, acz skutecznie zanurzyło nas w spowijającej dolne warstwy mentalnej mgle.

Obie energie – i ta piękna spolaryzowana i ta szara bezładna, funkcjonują na obecnym etapie niezależnie od siebie. Przenikają się, lecz nie wchodzą w interakcje. Kto jest podłączony do energii szarej otrzymuje to, czego pragnie. Ci zaś, którzy potrafią wzlecieć ponad mgłę, mają otwarty dostęp do koncepcji i wizji, jakich dotąd nie było.

Doświadczenie to napełniło mnie wielką radością i nadzieją: Instalacja Ogniskowanie Mocy działa!

(Wrażenia te są opublikowane szerzej w dziale Fioletowy Płomień w przesłaniu pt: Powrót Bogów)

 

Warto zaznaczyć, że w czasie, gdy obserwacji tej dokonałem, ustawionych było zaledwie 5 stacji bazowych Merkaby typu Brama Światów. O Gwiezdnych Wrotach jeszcze nie było mowy! Od tego czasu siła działania Instalacji Ogniskowania Mocy znacznie wzrosła.

SIEĆ KRYSZTAŁOWA

Podczas 4 tygodni związanych z Wielkim Przesileniem (od 6 grudnia 2012 do 6 stycznia 2013) wydarzyło się niezwykle dużo zjawisk energetycznych. Osoby, które się tematem przesilenia interesowały wiedzą zapewne, że w tym czasie została uruchomiona Kryształowa Sieć (zwana niekiedy również "Siatką Chrystusową"). Jest to zaprojektowana przez zaawansowane kosmiczne cywilizacje sieć energetyczna, dzięki której impulsy informacji mogą rozchodzić się z ogromną prędkością. Ponieważ są to oddziaływania kwantowe, w praktyce możemy zatem mówić o prędkościach znacznie przewyższających prędkość światła.

Sieć Kryształowa (siatka chrystusowa)

Włączenie Kryształowej Sieci, do której przez budowę Instalacji Ogniskowania Mocy i my mieliśmy swój praktyczny wkład, jest przygotowaniem do zupełnie innych, nieznanych dotąd możliwości. Jesteśmy na etapie silnego wstępowania energii twórczych, do których dostęp był przez długie tysiąclecia zablokowany. Osoby świadome mogą zacząć przygotowywać się do takich manifestacji mocy ducha, że silne i skoncentrowane myśli będą się urzeczywistniać w chili ich stworzenia. To prawdę mówiąc już się zaczyna dziać. Choć oczywiście wciąż istnieją obok siebie 2 modele rzeczywistości.

W jednej znajdziesz ludzi, którzy w nic nie wierzą i zamiast wziąć się za zmianę swojego życia wolą wpadać w przygnębienie.

W drugiej znajdziesz tych, którzy czują jak wielka szansa jest im dawana i nie oglądając się za siebie śmiało sięgają po otwierające się przed nimi nowe możliwości.

Po której stronie staniesz?

Wybór, to tylko chwila.

Jedna zdecydowana myśl i adekwatne do niej działanie.

My zaś jesteśmy tu po to, aby Ci w spełnieniu tej myśli pomóc.

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.