Kryształy w Merkabie

Precyzyjnie złożona konstrukcja nośna Merkaby to zaledwie połowa sukcesu. Aktywator nabiera mocy dopiero po zainstalowaniu kryształów. Ponieważ wiemy jak ważną rolę kryształy odgrywają, poświęcamy wiele uwagi ich odpowiedniemu doborowi.

Magia Kryształów

Kryształ, to nie tylko kawałek półszlachetnego kamienia. Gdybyśmy przyjrzeli się im pod mikroskopem, oczarowała by nas harmonia ich struktury. Co więcej, okazuje się, że w tej strukturze można kodować i przenosić informacje!

Struktura kryształu nie kończy się na jego fizycznym kształcie. Kryształowa aura roztacza swój wpływ czasem nawet na kilka metrów i z wielką łatwością wchodzi w rezonans z polem informacyjnym, które otacza ludzi.

W naszej wieloletniej pracy z kryształami mieliśmy możność wiele razy zaobserwować jak zmienia się ludzka świadomość pod wpływem kontaktu z silnie naładowanym kryształem. Bywa, że ludzie, którzy nie widzieli wyjścia z trudnej sytuacji, po wejściu w pole informacyjne kryształu odzyskują wiarę i trafiają na właściwe rozwiązania, które diametralnie zmieniają ich życie. Najbardziej oczywistym efektem działania energii kryształów była dla mnie sytuacja jaka miała miejsce w 2011 roku po kongresie w Poznaniu. Podczas dość niezwykłego wystąpienia cała prawie 200 osobowa widownia miała możliwość wspólnego przeżywania kontaktu z wyższym wymiarem istnienia, w którym powstają zalążki zdarzeń odbieranych przez nas jako rzeczywistość. Podczas całego programu trzymałem w reku 2 duże kryształy górskie. Po programie podeszła do mnie młoda kobieta i powiedziała mi, że MUSI jeden z tych kryształów kupić. Chociaż nie planowałem ich sprzedaży, ostatecznie jeden z nich trafił do zdesperowanej klientki. Osoba ta, po wzięciu kryształu w dłonie uległa tak głębokiemu wzruszeniu, że fizycznie trudno jej było sobie z tym poradzić. Przez kilka kolejnych dni śmiała się i płakała na przemian, przypominając sobie swą odległą przeszłość, swoje pochodzenie oraz rolę z jaką przybyła na Ziemię.

Tak, kryształy to brama do ukrytej wiedzy i mocy. Tym bardziej należy traktować je z miłością i zrozumieniem.

Wszystkie kamienie półszlachetne, które przez naszą pracownię przechodzą są najpierw dokładnie oczyszczane. W sensie fizycznym oznacza to dokładne mycie szczotką i czystą wodą. W sensie energetycznym oczyszczanie polega na zneutralizowaniu wszelkich wadliwych kodów jakie te cenne minerały mogły nabrać zanim do nas dotarły. Nie wiemy przecież w jakich warunkach zostały wykopane oraz czy ich wydobycie wiązało się z godziwym wynagrodzeniem dla górników. Nie wiemy jaką świadomość mieli ludzie, którzy je pakowali i transportowali, a przecież wszystko to zostawia głębokie energetyczne ślady. Struktura kryształu jest na takie ślady szczególnie wrażliwa. Po oczyszczeniu są one przez kilka dni ładowane w kamiennym kręgu. Są one wówczas wystawione na oczyszczające działanie sił natury. Surowe kryształy spotykają się w kręgu ze swymi już wcześniej naładowanymi towarzyszami. Mają wówczas okazję przejąć od nich kryształową informację. Jest to bardzo ważny proces wchłonięcia i ugruntowania świetlistych kodów Kryształowej Matrycy. Kody te będą potem rozświetlać aurę tysięcy użytkowników.

Kryształy w kamiennym kręgu

Gdy kryształy trafią do Merkaby, zachowują się tak, jakby przepuścić przez nie prąd o wysokiej częstotliwości. Ich aura zaczyna mocno i wyraźnie świecić a siła ich oddziaływania ulega potężnemu zwielokrotnieniu. Jeżeli chcemy przekonać się jak dany kryształ oddziałuje, wystarczy zainstalować go w Merkabie a potem pod nią usiąść. Nawet osoby o niewykształconej wrażliwości są zazwyczaj w stanie dość wyraźnie zauważyć zmianę w przepływie energii.

Nie bez znaczenia jest pozycja, w której kryształ zostanie zainstalowany. Setki praktycznych eksperymentów pozwoliły nam dobrać taki układ kryształów, który działa skutecznie i harmonijnie.

Szczególne znaczenie mają miejsca, w których w Merkabie skupia się Energia. Najważniejszą energetyczną arterią jest rdzeń pomiędzy dolnym i górnym biegunem. Aby uzyskać jak najlepszą synchronizację z ludzką aurą instalujemy w rdzeniu kryształy zgodnie z układem ośrodków energetycznych w ciele człowieka.

Oto przykładowy układ przedstawiony w tabeli.

Czakra Wizerunek Podstawowe funkcje Obraz minerału Nazwa Zamiennie stosujemy również

7

Korona

Czakra 7 korony Łączność z kosmosem i wyższymi wymiarami, realizacja Boskiej Woli, przewodnictwo Ducha Kryształ górski w Merkabie Kryształ górski Celestyn

6

Trzecie Oko

Czakra 6 trzeciego oka Inteligencja duchowa, intuicja, wgląd w inne wymiary. Sodalit Sodalit Lapis lazuli

5

Gardło

Czakra 5 - gardła Myślenie racjonalne, wyrażanie woli, ustanawianie prawa, wyznaczanie życiowego kierunku, wyobraźnia przestrzenna Akwamaryn - działanie - czakra gardła Akwamaryn Turkus, amazonit, kalcyt zielony

4

Serce

Czakra 4 - serce Uczucia, miłość, wielowymiarowa łączność ze wszystkimi istotami. Kwarc różowy działa na czakram serca Kwarc różowy Kalcyt zielony, awenturyn, malachit

3

Splot słoneczny

Czakram 3 - Manipura - Splot słoneczny Centrum wymiany energii odpowiedzialne za życie emocjonalne. Źródło życiowej siły i dobrobytu. Cytryn - działa na czakram 3 - splot słoneczny, manipura Kalcyt pomarańczowy Cytryn, tygrysie oko, bursztyn

2

Sakralna

Czakra 2 - svadhisthana - sakralna Pierwotne emocje, radość życia, twórcza ekspresja (np. taniec, zabawa). Ważną funkcją czakry 2 jest manifestacja energii płci. Karneol - czakra 2 - sakralna (svadhisthana) Karneol  

1

Podstawa

Czakra 1 - podstawy, muladhara Podstawy bytu, poczucie materialnego bezpieczeństwa, zapewnienie miejsca na Ziemi, podstawowy popęd płciowy. Granat - silnie działa na czakrę 1 - podstawy (muladhara) Granat Jaspis

Kolejnym punktem silnego skupienia energii Merkaby są jej narożniki. Spośród wielu przetestowanych układów minerałów najskuteczniejsza okazała się kompozycja złożona z ametystów w narożnikach górnych i z kwarców różowych w narożnikach dolnych.

Ametyst i kwarc różowy w Merkabie - energia transformacji i ochrony

Powstaje w ten sposób silna aura w kolorze fioletowo - różowym. Jej działanie przywodzi na myśl przywoływany przez mistyków Fioletowy Płomień – boską moc transformacji i ochrony.

Ochrona i Transformacja...

Taka właśnie ma być Twoja Merkaba!

Merkaba - ochrona i transformacja

 

Merkaby dostarczamy klientom w stanie całkowicie złożonym. Zainstalowane i zabezpieczone przed przesuwaniem są kryształy narożne. Jedynym wyjątkiem są kryształy do rdzenia. Aby zabezpieczyć je przed wypadnięciem, do transportu pakujemy je w oddzielną torebkę. Ich montaż jest bardzo łatwy i polega jedynie na włożeniu ich do odpowiednich przegródek. Czynność ta zajmuje nie więcej niż 5 minut.

Wszystkim, którzy się na ten niezwykły instrument zdecydowali życzymy wspaniałych wrażeń oraz stałego natchnienia twórczego geniuszu!

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.