Opinie użytkowników

Pan Marek z Zielonej Góry

Witam, przesyłka dotarła :) Zainstalowałem kamienie zgodnie z Pana opisami. Pod numerem 4 dałem te dwa które były w woreczku (kalcyt i kwarc). Pierwsze wrażenia to odczucie przepływu silnego strumienia energii podczas medytacji :)

Pozdrawiam

Marek

Pan Marek zamówił również dodatkowe aktywatory:

Aktyawtory do Merkaby doszły. Wczoraj wieczorem je zainstalowałem. Wrażenie niesamowite. Moc zwiększyła się wielokrotnie, co idzie doskonale wyczuć. W porównaniu z Merkabą bez aktywatorów strumień energii jest znacznie większy, czuje się jakby coś zostało jeszcze bardziej uruchomione, włączone, odczuwa się każdą komórkę ciała, przez które przechodzą łagodne dreszcze :)


Pan Ryszard z Bielska-Białej model Merkaba Alfa Klasyczna

Merkabę Alfa Klasyczną kupiłem w styczniu 2014 roku. Gdy tylko przyniosłem ją do domu jeszcze w stanie niezłożonym, mój pies położył się przy niej i znieruchomiał przez dłuższy czas.

Od momentu gdy zawisła u nas w mieszkaniu atmosfera wśród domowników się wyciszyła. Na początku wiosny dużo szybciej zaczęły wypuszczać listki na wierzbie, która stoi na balkonie niż u sąsiadki obok, która ma podobne drzewko. Żona ma dużo roślin doniczkowych w mieszkaniu, były problemy z muszkami, obecnie zdarzają się sporadycznie i są takie jakby spowolnione.

Zajmuję się przekazywaniem energii reiki na odległość. Moja córka, która jest obecnie w Holandii poprosiła mnie o przesłanie jej energii, miała stresujące dni. Zabieg przekazywania energii zrobiłam siedząc pod Merkabą. Następnego dnia córka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że po zabiegu przez cały dzień miała uczucie, że jest otoczona jakimś bąblem energetycznym i nic co się działo w koło niej nie wpływało na nią, jakby była odizolowana od otoczenia. To na razie tyle moich spostrzeżeń, obecnie czekam na dodatkowe aktywatory by wzmocnić działanie Merkaby.


Pan Marek, artysta z Radomia, Merkaba Alfa (Sigma)

Miesiąc minął odkąd zagościła u mnie Merkaba. Miałem wcześniej się odezwać, ale u mnie ramy czasowe są tak luźne, że gubię dni nie przykładając wagi do tego. O dziwo rachunki płacę zawsze terminowo. Merkaba jest piękna jako konstrukcja, forma. Dla mnie to dzieło sztuki, rzeźba. Nie sądziłem, że twór z metalu i kamieni może być tak ciepły i sympatyczny. Od pierwszych momentów, kiedy zasiadałem pod nią dał się odczuć nacisk w koronie. Miewałem to od dawna i czasem nawet bardzo intensywnie, toteż nie było to nic nowego. Ale pojawia się teraz za każdym razem, kiedy siadam pod Merkabą. Jest to bardzo wyraźne odczucie, jakby pod czaszką tkwiła gorąca kula wielkości orzecha. Przelotnie pojawia się również coś podobnego w gardle. Tam jest jakieś zakłócenie jak sądzę. Przemknęły dwa razy bóle w sercu, takie krótkotrwałe kłucia. Często pojawia się wrażenie pustości w czaszce, jakby tam nic nie było. W tej pustości wirują atomy. Taki szum jakby przesypującego się zboża. Merkaba ma dwie wysokości: jedna na dzień, tak żeby wisiała tuż nad głową kiedy medytuję, a druga na noc niżej- 80 cm. Kolega, który raz mnie odwiedził usiadł pod nią i po kilku minutach stwierdził, że całe napięcie, które go trzymało ustąpiło. O innych działaniach trudno mówić, ponieważ trudno je zaobserwować, a wzroku jasnowidzącego nie mam (chyba). Raczej nie działa na związki międzyludzkie, gdyż kolejny raz niewiasta, która się pojawiła w moim zasięgu odfrunęła.

Czytałem ostatnio przekazy od Plejadian i natrafiłem tam na wzmiankę o Merkabie.

I to tyle. Jeszcze raz pięknie dziękuję za wykonanie jej dla mnie. Mam nadzieję, że stanowi kolejny punkt w Sieci Dobra.


Marian z Oldbury, Wielka Brytania

Witaj Michale i cała rodzinko.

Opisuję Wam przybycie Merkaby do naszego domu. Gdy tylko Merkaby zawitała na wyspy poczułem z nią energetyczny kontakt aż do momentu złożenia jej w magazynie firmy kurierskiej. Noc poprzedzającą dzień dostarczenia jej do mnie przywołała mnie do siebie do magazynu. Widziałem karton w który była zapakowana. Gdy rozpakowałem karton i i ją wyjąłem by pozakładać pozostałe kryształy w rdzeniu Merkaby poczułem jej moc i zobaczyłem blask jaki od niej się rozchodził kolorystyka tego blasku była i jest wspaniała .po założeniu kryształów powiesiliśmy ją w sypialni nad naszym łóżkiem. Sny nasze zrobiły się spokojniejsze. A poza tym Merkaba odblokowała czakry gardła mojej żonie Ewie i mojej córce Sylwi. Gdy mieszkaliśmy w bloku działanie Merkaby było przytłumione przez działanie brudnych energii (ja je nazwałem energiami śmieciowymi), które tylko przeszkadzają w działaniu takiego urządzenia jak Merkaba.

Teraz przeprowadziliśmy się do nowego domu i już nad ani pod nami nikt nie mieszka. A i Merkaba działa pełnią swojej mocy

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za Merkabę

Pozdrawiam Marian z Rodziną


Pani Karolina ze Zwierzyńca na Lubelszczyźnie, użytkownik Merkaby Sigma – model Alfa.

Witam serdecznie,
Piszę, by podziękować za wspaniały wynalazek. Cała rodzina odczuła zmianę na plus po zamontowaniu Merkaby. Wszystko idzie łatwiej i przyjemnie. Fantastycznie regeneruje po powrocie z pracy i niezwykle ułatwia medytację. Po prostu cudo. Dziękuję pięknie.


Iwona Rudnik, Wrocław, użytkownik modelu Alfa.

Moja Merkabusia (mam ją dopiero od końca marca 2012r.) jest cudowna! Czuję niesamowity przypływ energii,wielkiej radości, mam wielobarwne sny. Medytuje się pod nią genialnie i czuje się pulsowanie trzeciego oka. Rozwija,udoskonala, harmonizuje energie i jest kolejnym domownikiem. Ogromny wpływ ma również na sąsiadów. Poza tym jest piękna!!! Moje koty uwielbiają pod nią siedzieć. Jeden z nich jest w coraz lepszej formie, a ma 18 lat.


Pani Agata z Łodzi, użytkownik mosiężnego modelu Alfa Moc

Panie Michale,
Miesiąc temu kupiłam u Pana Markabę Alfa Moc z mosiądzu. Merkaba jest wspaniała , bardzo dziękuję. Dziś miałam niesamowitą medytacje. Siedząc pod Merkabą widziałam olbrzymią ilość przepięknej jasnej energii wylewającej się ze mnie niczym z wulkanu. Było to niesamowite! Owo światło wypływało, wirowało i strzelało w górę z wielką intensywnością. Było to bardzo
dziwne. Wcześniej zawsze czułam strumień energii spływający przez Merkabę na mnie, a teraz było odwrotnie, tak jakby to światło wydobywało się z mojej głowy a Merkaba je "rozrzucała" na wszystkie strony. Pojawiła się też wtedy myśl, że energia ta nie jest stabilna i że powinnam o tym opowiedzieć Panu, dlatego piszę.

Przy okazji, czy Bramy Światów wchodzą w rezonans tylko z sobą, czy z mniejszymi Merkabami też? Odnoszę wrażenie, że od kiedy stanęła Brama Światów na Śląsku moja Alfa stała się "kanałem komunikacyjnym".


Pan Piotr z Gniezna, model Gwiazda.

Witam serdecznie,

Dziękuje bardzo za Merkabe. Dostałem ją parę dni temu i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Trudno mi to opisać słowami, ale działa świetnie ( na pewno jest warta tych pieniędzy ). Chciałbym się zapytać czy Merkaba może mieć związek z tym, że czuje ucisk w odcinku szyjnym kręgosłupa i tylnej części głowy? Chodzę spać około północy i budzę się o 6 rano i działam - wcześniej budziłem się ok.8 i byłem do kitu.

Mam prośbę, jak będzie miał Pan chwilkę czasu to proszę napisać parę słów, co Pan o tym sądzi.

Pozdrawiam Piotr


Panie Piotrze,

Ucisk zazwyczaj jest związany z działaniem Merkaby na kanały energetyczne oraz czakry. Ucisk pojawia się w miejscach, gdzie energia jest zablokowana. W ten sposób pokazywane jest co jest do zrobienia. W tym przypadku mamy do czynienia z czakrą gardła oraz trzeciego oka, być może również korony. Warto zaopatrzyć się w taki kamień jak turkus, lapis lazuli, ametyst oraz kryształ górski. Można te kamienie nosić przy sobie razem lub na przemian. No i należy zwrócić uwagę na wyrażanie swoich potrzeb i ustanawianie swojego prawa (czakra gardła), na dostrzeganie tego czego nie widać (trzecie oko) oraz na łączność z wyższym przewodnictwem (korona). Po jakimś czasie nastąpi pełne dostrojenie i ucisk zniknie.

Pozdrawiam serdecznie

Michał


Pani Lucyna, Tyczyn, woj. Podkarpackie, użytkownik 2 modeli Alfa – stalowej i mosiężnej

Jeżeli chodzi o moje dwie Merkaby, to jestem bardzo zadowolona. Najbardziej przyciągała mnie najpierw ta złota (fotka na stronie internetowej), ale zamówiłam srebrną - gdyż według opisu miała działać intensywniej a ja bałam się, że nic nie poczuję. W praktyce okazało się , że działa na mnie bardzo silnie. Przez kilka nocy nie mogłam nawet spać i już myślałam, że będę musiała dać ją do pokoju, w którym nieczęsto przebywam, potem dysfunkcje ustały i poczułam, że jestem z nią zharmonizowana. Gdy siądę pod nią bezpośrednio to bardzo szybko wchodzę w głęboki stan medytacyjny. W tej sytuacji zapragnęłam mieć jeszcze tą złotą z intencją takiego kojącego działania na pozostałych domowników. Mieszkam na razie w dwóch domach na zmianę, oddalonych od siebie o 60 km. więc korzystam z każdej Merkaby oddzielnie. Ta złota jest niezwykle kojąca a jednocześnie taka radosna, cudownie relaksuje. Ta metalowa wzmaga u mnie koncentrację.

Bardzo jestem wdzięczna, że dane mi było odkryć to, co Pan robi dla świata.

Bardzo dziękuję.

Lucyna


Pani Ola z Jasła, użytkownik modelu Theta

Drogi konstruktorze mojej pięknej i skutecznej Merkaby! Winna jestem informacje, co do samopoczucia po jej zawieszeniu. A więc: jesteśmy mniej nerwowi, zwłaszcza mój ojciec, ja w związku z tym też. Dostroiliśmy się do niej. Wcześniej przechodziły nas mrowienia, cierpła szyja, pojawiały się zawroty głowy. Teraz odczuwają to tylko intruzi, którym ją pokazuję. Ale co ciekawe, moja bliska przyjaciółka, która dostaje przekazy (jej matryca energetyczna świeci złotym blaskiem), powiedziała mi, że dostała przekaz o tym, iż Merkabę zawiesiłam dokładnie w miejscu, gdzie niestety przechodziły niskie energie. Nie wiedziałam , że na czymś takim stoi mój dom! Od dawna ciągle się coś snuło po domu ściągając z nas energie, co czułam jako dziecko, a potem moje dziecko widziało zjawę. Przez jakiś czas obserwowałam to zjawisko i próbowałam się od tego uwolnić różnymi sposobami. Nawet myślałam, że mi się to udało, jednak nie do końca. Dopiero Merkabunia i jej Twórca mnie uratowali.


Artur Dembiński, Gracze, woj. opolskie

Użytkownik modelu ALFA MOC zakupionego z zestawem dodatkowych aktywatorów:
Merkaba ALFA MOC z dodatkowymi aktywatorami działa na mnie niesamowicie! W pierwszy dzień wyczułem bardzo mocną energię transformacji i wyciszenie umysłu, wewnętrzna radość, która prowadziła do wybuchów śmiechu.
Po dłuższym użytkowaniu "zatrzymała" mi pęd umysłu na 3 dni. Nastrój domowników się poprawił. Wyczuwam w niej energie miłości i oczyszczającą. Odczuwam pulsacje na 3 oku oraz ciepło w ciele (kundalini).
Jestem też bardzo szczery w wypowiedziach, nawet w trudnych tematach takich jak religie.

Pozdrawiam Artur Dembiński


Wojciech Wawrzyniak, Drogheda, Irlandia, użytkownik modelu 1 - Gwiazda

Merkaba 1 - Gwiazda jest bardzo fajna!

Miło pobudza czakram serca, powoduje że moja podświadomość pracuje intensywnie w czasie snu uzdrawiając różne wzorce i wprowadzając pozytywy.
Jestem zainteresowany warunkami zakupu modeli 5 oraz 6

PS od Pana Wojtka po kilku tygodniach użytkowania:

Mała Merkaba ma niesamowite działanie. Jest znacznie potężniejsza niż przypuszczałem - leczy ciało i duszę. Bardzo głęboko pomaga transformować wzorce w podświadomości.
Co dopiero będą robić większe modele! Super urządzenia!

Pozdrawiam
Wojtek

PS od Pana Wojtka po kolejnych kilku tygodniach:

Merkaba Gwiazda ma bardzo mocny wpływ na czakram serca.

Podnosi poziom swiadomości na dużym obszarze geograficznie rzecz ujmując. Dodatkowo dochodzi efekt domina gdzie jeden osobnik z poszerzonym odzczuwaniem i uzdrawiający się szybciej niż w normalnym środowisku wpływa na innych poszerzając w nagły sposób ich pole świadomości. Obserwuję to na sąsiadach i innych ludziach z mojego otoczenia. Efekty działania Gwiazdy są duże naprawdę duże.

Ostatecznie Pan Wojtek zdecydował się na THETĘ i jest z tego zakupu bardzo zadowolony. Czekamy na relację!


Pani Joanna, Trzcianka, Wielkopolska

Szczęśliwa użytkowniczka pierwszego egzemplarza Merkaby Alfa wykonanej z mosiądzu.

Michale, ależ na mnie działa Merkaba!

Pierwszy raz gdy pod nią usiadłam (jest z dodatkowym tygrysim okiem) czułam drżenie w środku, które było na tyle silne, że cała się ruszałam pod jego wpływem - ale tak delikatnie [Wink] ). Na drugi dzień obudziłam się z pulsowaniem w okolicy trzeciego oka- czuje to do dziś. Byłam też tak bardzo śpiąca, że musiałam się położyć- a rzadko się kładę w dzień. Czułam się taka spowolniona i "zatrzymana". Poza tym było mi bardzo ciepło - chodziłam w krótkich spodenkach i koszulce. Wypiłam w dzień półtora litra wody - gdzie moja norma to niecały litr. Do tego częściej czuję to co mi się przydarzyło raz krótko przed przybyciem Merkaby - naraz czuję, że jestem lekka, tak lekka że jakby nie jestem tu, tylko jeszcze gdzieś - trudno mi to opisać. Mam wrażenie że nie jestem tu w całości - po chwili to mija.

Do tego słyszę ciszę! [Smile] Cóż za cudowne uczucie, nie słyszę samochodów!!! To niesamowite- idę ulicą i słyszę śpiew ptaków. Nie wiem czy po prostu trafiłam na mniejszy ruch, ale jeszcze nigdy takie coś mi się nie przytrafiło. Będę to sprawdzać w następnych dniach :) Co do moich domowników - tata usiadł na krótko, mama siada często. Jest nią również bardzo zainteresowany mój 16 miesięczny siostrzeniec, natomiast moja siostra powiedziała że w życiu by pod tym nie usiadła :)

Komentarz producenta: Merkaba to instrument bardzo mocno oddziałujący, toteż nie jest niczym nadzwyczajnym, że spotyka się z reakcjami o dużej rozpiętości emocjonalnej - od fascynacji do negacji. Jeżeli spotykamy się z negacją (rzadko spotykana reakcja ale zdarza się), zazwyczaj jest ona związana z silnym podświadomym lękiem przed zmianą. Warto wziąć pod uwagę, że w przypadku kontaktu z Merkabą zmiana jest po prostu nieunikniona. Natomiast silne duchowe pole ochronne emitowane przez zamontowane w Merkabie kryształy dają użytkownikowi spokój i pewność, że zmiany te podążą w najlepszym z możliwych kierunków.

PS od Pani Asi, po kilku tygodniach użytkowania:

Siedząc pod Merkabą poznałam swoje zadanie do wykonania na Ziemi!

Mam też niesamowite sny
Pozdrawiam serdecznie :)
Asia


Jerzy Marszałek, Koszalin

Użytkownik modelu Alfa

Te aktywatory są nie z tego wymiaru! Jest to instrument umożliwiający łączność z naszą duszą.

Po krótkim okresie użytkowania modelu Alfa Pan Jerzy zdecydował się nabyć Merkabę Theta, która została zainstalowana w kamiennym kręgu w ogrodzie. Oto relacja z odczuć:

Merkaba zamocowana! Prawdopodobnie energetykę kręgu będzie można uchwycić na zdjęciach dopiero 11.11.2011r. w chwili aktywacji Kryształu Komunikacji (bio-plazmatyczny interfejs).
W kręgu o wiele łatwiej można koncentrować się i przenikać myślami do innych czasoprzestrzeni.
Można się rozpłynąć w świetle jakbym wchodził w letarg -sen.
Merkabę w kręgu czuję w domu i na zakupach w sklepie - chyba że w kręgu zostawiłem swoją energetykę i ona jest przekaźnikiem.
Faktycznie, Merkaba w kręgu wygląda niesamowicie! Panie Jurku, gratulacje!


Pani Maja, instruktorka Kundalini Jogi, Cork, Irlandia

Użytkownik mosiężnego modelu Alfa Moc.

Panie Michale,

Jeśli chodzi o Merkabę, jesteśmy przeszczęśliwi

Wspaniale harmonizuje czakry i atmosferę w całym domu, szczególnie u nas w sypialni, gdzie wisi. Oczywiście ma to bardzo duży wpływ na poprawę nastroju wszystkich domowników. Odczuwalnie redukuje poziom jakiegokolwiek zdenerwowania w sytuacjach stresowych! Dla mnie to szczególnie istotne, gdyż mój mężczyzna na co dzień był strasznym nerwusem. Odkąd mamy szczęście mieć Merkabę w domku, jego stan psychiczny diametralnie się poprawił, pełna harmonia! Podczas medytacji (relaksacji) pomaga momentalnie wyciszyć umysł i pogłębić stan medytacyjny. Cudo!

Jeśli chodzi o walory estetyczne, (co również dla mnie ważne), jest to wyjątkowa, oryginalna ozdoba. Kryształy pięknie się prezentują w każdym oświetleniu. [Smile]

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Maja & Mariusz


Grażyna „Grace” Mikołajczyk, Masaże Ayurvedyjskie - Łódź:  www.cudownemasaze.pl

Moja przygoda z Merkabą zaczęła się od konferencji w Warszawie, gdzie poznałam Michała. Opowiadał on o swojej pracy i pasji z niezwykłą wrażliwością i otwartym sercem. Ten wspaniały wykład  zadziałał na mnie piorunująco. Na scenie wisiała Merkaba, pod którą miałam okazję przebywać. Było to piękne wydarzenie w moim życiu. Czułam jakby tam na scenie zadziałała magia, która trwa do dzisiaj.  Egzemplarz z konferencji trafił do mojego domu i już u mnie pozostał.

Kiedy medytuję z Merkabą, pojawia się wspaniały słup złotej magicznej energii ciepła i bezpieczeństwa. Wodospad magicznych cząstek szczęścia. Jest to przygoda, która trwa do dziś. Dziękuję Michale, że pojawiłeś się na mojej drodze.


Beata Kozłowska, Narwik, Norwegia

Merkaba od dwóch tygodni wisi w mojej sypialni, więc czas na pierwsze wrażenia.

Przede wszystkim jestem pelna podziwu dla precyzji i staranności wykonania. Merkaba jest piękna.

Od momentu założenia kamieni nie nazwałabym jej już urządzeniem, a raczej niezwykłą Istotą. Podobne wrażenie odniosła moja córka. Poproszona o położenie się na łóżku stwierdziła, że TO ją dokładnie prześwietliło i było to wrażenie, którego raczej się tego bała. Natomiast moje odczucia są tylko i wyłącznie pozytywne.

Bezpośrednim bodźcem do zamówienia Merkaby była opinia jednej z użytkowniczek, opisującej swoje problemy ze snem, brakiem energii, poczuciem bezsilnosci, a następnie opisujacej efekt działania Merkaby. Dlatego Merkabę umieścilam  nad łóżkiem. Od pierwszej nocy śpię dużo lepiej, mam wiecej energii. Czuję sie spokojniejsza, jestem bardziej skoncentrowana i zorganizowana. W ciągu dnia, gdy jestem zmęczona, wystarcza kilka minut pod Merkabą i odzyskuję siły na resztę dnia.

Medytacje w tym samym pokoju stały się niezwykłymi przeżyciami. Doświadczam stanów wcześniej mi nieznanych. W najbliższej przyszłosci zamierzam Merkabę przenieść tak, aby miec ją bezpośredio nad głową podczas medytacji.

Obecność Merkaby czuję caly czas, nawet przebywając w innych pomieszczeniach. W tej chwili nie są to już tak intensywne wrażenia jak w pierwszych dniach, myślę, że jej i nasze - domowników energie już się wzajemnie dostroiły.


Katarzyna Śmiałowska, Walim, Dolny Śląsk

Po zainstalowaniu Merkaby przez pierwsze dwa dni bardzo silnie czułam czakre serca i korony mimo, że się na nich nie skupiałam, potem czułam je już tylko delikatnie.
Na pewno Merkaba działa wspaniale uspakajająco. Merkabę wykorzystuję głównie do wyciszenia i przeprowadzam pod nią ho'oponopono. Ostatnio zauważyłam, że jak pod nią siedzę (zazwyczaj w pozycji "lotosa") to czuję nacisk ciężkości na ciało (obecnie dosyć silny), hmmm zagęszczenie energii? To są jak na razie moje pierwsze spostrzeżenia. W miarę rozwoju będę pisać (jak zuważę coś naturalnie).


Marcin Grześ, Białystok

Pod Merkabami bardzo dobrze się medytuje. W medytację wchodzi się błyskawicznie. Głębsze poziomy uzyskuje się szczególnie  łatwo w większych modelach, np. model IV – THETA. Z kolei pod modelem V – DELTA bardzo dobrze mi się myśli. Model V daje bardzo silny impuls energii.


Anna Papierska, Czochryń, Pomorze Zachodnie

Jako żona konstruktora Merkab, jestem nimi ze wszystkich stron otoczona, zatem ja również podzielę się swoją opinią:

Merkaba jest wspaniałym narzędziem, które pozwala mi się skupić i zajrzeć w głąb siebie. Pomaga dotrzeć do wewnętrznej mocy, która jest trudno dostępna w codziennym życiu. Trudno nam tą moc poczuć, bo jest tak wiele czynności do zrobienia, spraw do załatwienia. Ciągle coś nas rozprasza. Gdy siadam pod Merkabą, mój rozbiegany umysł wycisza się. Ja jako istota scalam się i czuję, że jestem kimś potężnym. Wtedy nie ma rzeczy niemożliwych. Światło, moc i inspiracja.


Piotr Lewicki, Radacz, Pomorze Zachodnie

Kontakt z Merkabą wspaniale działa na mojego rocznego synka Jakuba. Kiedy wchodzę z nim do pomieszczenia, gdzie wisi aktywator, Kuba wyraźnie się uspokaja, tak jakby Merkaba zdejmowała z niego cały niepokój.


Pan Marcin, właściciel warsztatu samochodowego, Wielkopolska

Kiedy wszedłem do pomieszczenia, w którym wisiała Merkaba poczułem bardzo wyraźny impuls energetyczny w głowie.


Marzena Nowak, Gdańsk

Merkaba działa niesamowicie. Oczyściła pole mojego mieszkania ze wszelkich niskich wibracji. Miałam zawsze wieczorami dziwne stany lękowe – wszystko to minęło!! Teraz zasypiam w 5 minut i śpię jak suseł.

Czym dłużej ją mam - tym bardziej ewidentnie czyści pole wokól mojego miejsca zamieszkania. Mogę powiedzieć, że ostatnie doniesienia dotyczące instalacji kontroli emocji typu HAARP ewidęntnie opisują działanie jakie odczuwałam przez ostatni rok, póltora. Depresja, poczucie bezsilności, itp. A przeciez w przeszłości cechowałam się bardzo silnym charakterem, tryskałam pomysłami i robiłam wiele rzeczy na raz - w tym prace fizyczne. Odkąd mam Merkabę mam znowu dostęp do Źródła, które mnie zasila. Jak dobrze być dawną znaną mi Marzeną. To były najlepiej zainwestowane pieniądze!


Krzysztof Szulc, przedsiębiorca budowlany, Borne Sulinowo:

Chociaż na co dzień nie zajmuję się takimi rzeczami, kiedy usiadłem pod Merkabą poczułem wyraźny przepływ energii od czubka głowy aż do podstawy kręgosłupa.


Seweryn Ebertowski, wykładowca, praktyk, Zen, Tai Chi, techniki treningu umysłu, absolwent studiów doktoranckich przy AWF w Gdańsku

Merkaba produkcji Michała Papierskiego zdecydowanie zasługuje na uwagę jako narzędzie wspierające pracę z umysłem i rozwojem osobistym. Obserwowałem iż w zależności od użytkownika oraz specyfiki grupy, jej działanie potrafi przejawiać się w odmienny sposób. Nie jest to narzędzie rozwiązujące wszystkie problemy, ale według moich osobistych odczuć świetnie spełnia swoje zadanie w konkretnym paśmie odczuwania.

Konstrukcja raczej do zastosowań stacjonarnych. Może producent opracuje w przyszłości modele mniejsze, zapewniające większą mobilność.

W pracy z grupami Aktywator wpływa korzystnie na szybkość zachodzących procesów. Głębokie i wielopłaszczyznowe posługiwanie się tym narzędziem wymaga z pewnością praktyki – tak aby w pełni nauczyć się wykorzystywać możliwości Merkaby.

Narzędzia takie jak to mogą ułatwić i przyśpieszyć pracę z umysłem oraz rozwój osobisty. Należy jednak pamiętać, że ostatecznie uzyskanie odpowiedzi na pytanie “czym jestem?” oraz rozpoznanie prawdziwej natury naszego umysłu nie jest związane z żadnymi uwarunkowaniami zewnętrznymi.

Więcej informacji: www.gotaichi.com oraz www.technikitreninguumyslu.pl, tel:(48)500508565


Natalia Chlebus, wykładowca uniwersytecki, informatyk

Uważam, że Merkaba może być z powodzeniem używana jako wydajne i skuteczne narzędzie do harmonizowania i stabilizowania pola elektromagnetycznego w pomieszczeniach. Dzięki swej konstrukcji neutralizuje wpływ różnorodnych zakłóceń elektromagnetycznych, na jakie jesteśmy nieustannie narażani, mieszkając w dużych aglomeracjach miejskich. Zarówno do użytku prywatnego jak i w instytucjach publicznych.


Teresa Serafinowska, wróżka, Szczecin

Te Merkaby działają bardzo mocno. Transformują ciało świetliste.


Katarzyna Barczyńska, nauczyciel akademicki, Wrocław

Merkaba wisi w mojej sypialni w nogach łóżka, dobrze śpię i zasypiam, siadam pod nią jak mam coś do napisania. W tym pokoju i łatwo mi kojarzyć i myśleć. Początkowo w medytacji zauważyłam że myśli które się pojawiają są bardzo łatwe i niosą wielką siłę rozwiązywania nagromadzonych spraw, które właśnie wtedy bombardują umysł najmocniej - podobną łatwość i klarowność decyzji miałam tylko w sesjach oddechowych. Są one na takim poziomie energetycznym że są nie do podważenia potem przez umysł - takie bez dyskusji, jakby już były załatwione i tylko czekały na swoją kolej w czasie - to bardzo ważne dla mnie odkrycie - dające dużo przestrzeni na inne rzeczy i wolności od starych spraw.

Zapraszałam też znajomych żeby przyszli popróbować - zwykle było to uczucie gorąca w całym brzuchu czy rękach, nogach albo dolnej czakrze, wrażenie wielkich rąk, takie rzeczy z którymi przyszli, ale zawsze też podkreślali nadchodzące uczucie uspokojenia i i wyraźnej ulgi, wyciszenia – być może to podobny proces decyzji wewnętrznych tylko mniej lub bardziej uświadomionych.

Niektóre osoby bały się tej konstrukcji i nie chciały z niej korzystać.

Wiem po naszych eksperymentach, że kamienie całkowicie modelują wibracją całej Merkaby. Po zmianie kamieni wyraźnie widzi się zmianę zachowania całej rodziny. Dochodzi np. do zamieszania a potem następuje powrót do harmonijnego współdziałania. Tak jakby problem, który się pojawia został przetrawiony, zintegrowany i po prostu zniknął.


Arnold Rombalski, mistrz Reiki, salon masażu bio-energetycznego, Wrocław

To urządzenie - Merkaba jest niesamowite! Wiem na jakiej zasadzie działa, ale jest to zdumiewające, że trochę metalu i parę kamieni daje taki fascynujący efekt. Robię z tym sprzętem wiele eksperymentów i mam bardzo ciekawe doznania. Na przykład kiedy leżę pod Merkabą widzę po kolei rozbłyski kolorowego światła. Kolory, które widzę odpowiadają kolorom czakramów a rozbłyski zdają się towarzyszyć otwieraniu się kolejnych czakr. Innym ciekawym efektem jest automatyczne wchodzenie w stan alfa, bez konieczności żadnych dodatkowych ćwiczeń czy instrukcji.

Merkaba - instrumenty mocy

Anna i Michał Papierscy,wywiad vtv,piramidy,energia piramid,merkaba,święta geometria
Zapraszamy na ciekawy wywiad o świętej geometrii... więcej...
Czakram Ziemi,duża Merkaba,sferyczna piramida,energia piramid
Zapraszamy na wyjątkowe twórcze spotkanie... więcej...
Złota Merkaba Alfa Moc - Sferyczna Piramida, energia piramid
Drodzy miłośnicy Piramid. Przedstawiamy Wam... więcej...
Siewcy Życia, starożytni bogowie
Starożytni opiekunowie życia. Zaginione miasto... więcej...
W końcu jest! Najmniejsza i najładniejsza... więcej...
Sferyczna piramida Galaktyka,święta geometria,energia kształtów
Witamy Was serdecznie! Sferyczna Piramida... więcej...
galaktyka spiralna
Powstała z przywołania prastarej pamięci i z... więcej...
Czakram Ziemi,święta geometria,
Z piramidami kojarzy nam się przede wszystkim... więcej...
Święta Geometria,kosmiczna energia,Merkaba,Wielowymiarowa Merkaba
Idzie wiosna! Budzi się życie! W całej przyrodzie... więcej...
Sfryczna Piramida w NTV,Świeta Geometria,merkaba,piramida energetyczna,piramidy horusa,energia piramid
Z pewnym opóźnieniem zamieszczamy wywiad, który w... więcej...
Czakram Ziemi Podlasie, sferyczna piramida,promieniowanie kształtów,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że pod... więcej...
Sferyczna Piramida,Czakram Ziemi,energia piramid,sfera,geneza,genesa,święta geometria
Z przyjemnością zawiadamiamy, że na Pomorzu... więcej...
Sferyczna piramidy,Atlantyda,niesmiertelność,zmiany na Ziemi,święta geometria,energia kształtów,porozmawiajmy TV
Zapraszamy na ciekawy i otwierający umysł wywiad... więcej...
Sferyczna piramida,sferyczna merkaba,sferyczna wielowymiarowa Merkiva,święta geometria,piramidy energetyczne,piramida energetyczna,czakramy ziemi,czakram ziemi
"Czakram Ziemi" - pierwsza stacjonarna... więcej...
Spherical Multidimensional Merkiva
Od 20 listopada rozpoczęliśmy seryjny montaż... więcej...
Merkiva w kamiennym kręgu,miejsce mocy
W poniedziałek 10 listopada 2014 udało się... więcej...
UFO,latający talerz,latający spodek
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniach 24-... więcej...
Wielowymiarowa Merkaba, wielowymiarowa Merkiva
10 września, nad jeziorem Komorze (Pomorze... więcej...
Nowa Merkaba Brama Światów - piramida ogrodowa
Witamy Wszystkich ponownie po ponad miesięcznej... więcej...
Merkiva w Niezależnej Telewizji
Z przyjemnością zawiadamiamy, że wywiad na temat... więcej...
Multidimensional Merkaba - Merkiva Activator
Pomagamy spełniać szlachetne marzenia!... więcej...
Wielowymiarowa merkaba,piramida,merkiva,energetyzator
Z radością zawiadamiamy, że 2 modele Merkivy... więcej...
Merkiva,wielowymiarowa merkaba,święta geometria
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje... więcej...
Wielowymiarowa merkaba, piramida, merkiva,
(zdjęcie mozna powiększyć) Z radością... więcej...
Merkaba,merkiva,święta geometria
Już tylko dni dzielą nas od Merkivy – pierwszej... więcej...
Merkaba,piramida ogrodowa,świątynia wedyjska,hare kryszna
Mamy przyjemność poinformować, że 16 marca 2014... więcej...
Merkiva - krok ku rzeczywistości wielowymiarowej
Co byście powiedzieli, gdyby dobrze Wam znana,... więcej...
Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem... więcej...
Letnie przesilenie
Jest czas letniego przesilenia. Jak zwykle w... więcej...
Dodatkowe Aktywatory do Merkaby
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą... więcej...
Merkaba Brama Światów - energetyczna piramida ogrodowa
21 stycznia 2012 roku na Pomorzu Zachodnim... więcej...

POWIADOMIENIA

Wpisz swój e-mail, poinformujemy Cię o nowych artykułach

e-mail: kontakt@merkaba-aktywator.pl      tel: +48-604487802

Kontakt telefoniczny w dni powszednie od 9:00 do 19:00. Ze względów technicznych nie odbieramy SMS. Jeżeli nie możemy odebrać telefonu, oddzwaniamy później.